Tarpasmeninių santykių procesas atviroje psichodramos grupėje

Kaip įmanoma pasiekti autentišką žmogaus susitikimą per psichodramą? Diena prasidės spontanišku bendravimu ir susitikimais grupėje. Ištirsime ir kartu sukursime būtinas augimo grupėje sąlygas: geranoriškumą, konfidencialumą, konstruktyvų elgesį. Moreno pavadino autentišką abipusę patirtį ir abipusę empatiją „Tele“. Kiekviename žmogiškame susitikime yra „Tele“ elementų ir „Transference“ elementų. Šias dienas dirbsime sekdami mūsų pasirinkimus čia ir dabar grupėje, nustatydami, kokie yra mūsų santykių modeliai. Tai bus susiję su psichodramos ir grupinės terapijos teorinėmis konstrukcijomis. Vėliau, psichodramos etape, grupė tyrinės mūsų susitikimus ir svarbius santykius gyvenime. Grupės nariai, norintys pažinti savo santykius, taps pagrindiniais veikėjais. Stebėsime veikėjo poreikius ir grupės poreikius. Po veiksmo scenoje apsvarstysime mūsų patirties prasmę. Mes stebėsime grupės procesą ir pamatysime, kur jis mus veda. Seminaras vyks anglų kalba, pagal poreikį bus vertimas į lietuvių kalbą.

Seminaro vedėjas: Dušanas Potkonjakas. Psichiatras, be darbo klinikinėje psichiatrijoje, 22 metus vadovavęs stacionarinėms ir ambulatorinėms psichodramos grupėms Londone. Jis yra psichodramos specialistas Britų psichodramos asociacijoje (BPA) nuo 1991 m. Dušanas baigė Londono Grupės analizės instituto mokymus, yra vyr. treneris Serbijos psichodramos asociacijoje ir nuo  2010 m. Londone Playback South Theatre Company narys.

Seminaro kaina: • Psichodramos mokymų studentams - 120 EUR; • LPdD nariams iki gegužės 13 d. - 130 EUR, nuo gegužės 14 d. - 150 EUR; • Ne LPdD nariams iki gegužės 13 d. - 150 EUR, nuo gegužės 14 d. - 170 EUR. Mokestį pervesti į Lietuvos psichodramos draugijos sąskaitą LT41 7180 3000 0070 0648, įm. kodas 191970158. Atsisakius dalyvauti iki gegužės 19 d., grąžinama 80% sumos, nuo gegužės 20 d. mokestis negrąžinamas.

Registracija: mokymai@psichodrama.lt, + 370 603 722 55. Registracija patvirtinama gavus seminaro mokestį.