Teorinis-praktinis seminaras "Tele reikšmė psichodramoje"

Džiaugiamės galėdami po ilgo laiko vėl organizuoti ir pakviesti visus psichodramos mylėtojus į teorinį-praktinį seminarą, kuris įvyks kovo 4-6 dienomis Vilniuje, Kalvarijų g. 235.

Seminaro vadovė Efrat Kedem Tahar (sertifikuota psichodramos mokytoja, supervizorė). Ji ves teorinį-praktinį seminarą "Tele reikšmė psichodramoje".

Tele yra terminas, kurį sukūrė Moreno. Jis naudojo šią sąvoką kaip savo sociometrijos teorijos dalį, atsižvelgdamas į tarpasmeninius ryšius grupėje. Tele yra tai, kas matuojama sociometrija. Mes jaučiame Tele su žmonėmis, kurie mums patinka, ir dažnai jaučiame neigiamą Tele su tais, kurių nemėgstame. Dr. Adamas Blatneris buvo psichiatras ir psichodramatistas rašė, kad Tele vertė yra ta, kad terapeutai ir psichodramatistai gali ją naudoti savo kasdieniame gyvenime, kad geriau suvoktų tarpasmeninę sąveiką ir padėtų pacientams. Pasak seminaro vadovės, užsiėmimo metu mokysimės pritaikyti Tele idėją spręsdami savo problemas grupėje. Apšilimui naudosime Blatner Tele technikas. Gilus darbas su Tele išlaisvina užblokuotas energijas ir prisideda prie grupės spontaniškumo didinimo. Aptarsime Tele teoriją.

Seminaro kaina 180 eurų, Lietuvos psichodramos draugijos nariams 150 eurų.

Seminaro eiga: 

03 04 (penktadienis) 17:00-21:00

03 05 (šeštadienis) 9:30-19:00

03 06 (sekmadienis) 9:30-15:00

Registracija į seminarą: https://forms.gle/hJQpfX7xLwu9uT6W6