"Psichodrama praktikoje" - praktinis pažintinis seminaras

2018 m. balandžio 5 dieną Kaune vyks psichodramos pažintinis seminaras, kurį ves psichodramos terapeutė Daiva Rudokaitė.

Seminaras skirtas psichologams, psichoterapeutams, socialiniams darbuotojams, mokytojams bei visiems, dirbantiems su grupėmis ir besidomintiems psichodramos metodu ir jo taikymu praktikoje. Kaip rodo praktika, psichodramos metodą labai efektyviai galima naudoti dirbant su įvairaus amžiaus vaikų grupėmis, paaugliais, suaugusiais. 

Seminarą sudarys teorinė ir praktinė dalys, jo metu bus galima susipažinti su psichodramos (veiksmo) metodu, praktiškai išmėginti kai kurias technikas. Psichodramos elementai dažnai naudojami dirbant su grupėmis – padeda sukurti grupės ar komandos pasitikėjimo atmosferą; pasimatuoti ir patyrinėti tarpusavio santykius; vaidmenų žaidimai padės iš naujo išgyventi praeities situacijas ir išvaidinti savo didžiausias baimes; išlaisvinti savo spontaniškumą ir kūrybiškumą taip įgyjant didesnį savęs pasitikėjimą. Seminaro metu, pasitelkiant laisvai naudojamas žaidimo, vaidybos, stebėjimo, klausymosi bei aktyvaus veiksmo priemones, į vykstančius procesus bus mėginama įtraukti ir kūną, ir protą, ir emocijas. (Dalyviams pageidautina dėvėti patogią aprangą.)

Seminaro vedančioji – Daiva Rudokaitė – psichologė psichoterapeutė, psichodramos mokytoja, lektorė, profesionali aktorė. Yra Lietuvos Psichodramos draugijos (LPdD) prezidentė (www.psichodrama.lt). Baigė studijas Europos psichodramos institute (Berlynas) - PIFE (Psychodrama - Institut fur Europa), yra šio instituto personalinė narė. Veda psichodramos grupes, patyriminius seminarus, mokymus, ruošia būsimus psichodramatistus.

Vieta ir laikas: seminaras vyks viešbutyje „Kaunas“ (Laisvės al. 79, Kaunas). Balandžio 5 d. nuo 10.00 iki 17.00val. (su kavos ir pietų pertraukomis). 

Dalyvavimo kaina: 50 eur, apmokant iki kovo 30 dienos (ir 55 eur vėliau arba seminaro dieną). Dalyvių skaičius ribotas, dalyviams bus išduodami pažymėjimai. 

Registracija el. paštu: psinfo.lt@gmail.com. Registracijai reikalinga informacija: 
• vardas, pavardė
• kontaktinis telefonas, el. paštas
• darbovietė, pareigos

Detalesnė informacija: el. paštu psinfo.lt@gmail.com arba tel. +370 606 68633 (Aistė).

Rekvizitai mokesčio pervedimui:
UAB “Žmogaus psichologijos studija”, įm. k. 300561755
AB SEB Vilniaus bankas, sąsk. nr.: LT43 7044 0600 0542 9384
Paskirtis: Už seminarą „Psichodrama“.