Pažintinis psichodramos seminaras "Aš ir mano vaikai"

Tėvais negimstama, jais tampama mokantis, mėginant ir atrandant. Vaiko augimas yra ir tėvų augimo procesas, nes nėra vieno auklėjimo metodo ar vienodų vaikų.

Kviečiame dalyvauti pažintiniame psichodramos seminare „AŠ IR MANO VAIKAI“. Praktinio seminaro tikslas – geriau pažinti savo vaikus, pabūti jų „kailyje“, suprasti jų elgesio priežastis. Šią temą tyrinėsime psichodramos metodo pagalba. Dalyviai bus kviečiami aktyviai įsitraukti, būti „čia ir dabar“, keistis vaidmenimis, reflektuoti. Būsime  spontaniški, kūrybiški, aktyviai veiksime ir mąstysime!

Seminarą ves: 

Rūta Janulevičienė - Lietuvos psichodramos draugijos narė, Tarptautinės labirintų organizacijos Europos regioninė ambasadorė Lietuvai, Reiki Mercar Meistrė Mokytoja ir Karūna Reiki Meistrė Mokytoja. Turinti daugiau nei 10 metų patirtį projektų rengimo, įgyvendinimo srityje (socialinės atskirties grupėms: nuteistiesiems, neįgaliesiems, asmenims priklausomiems nuo narkotikų ir alkoholio ir t.t.), bei 4 metų patirtį praktinių seminarų vedimo srityje.

Lina Linkė- Lietuvos psichodramos draugijos narė. Esu psichologė. Mano tikslas - skatinti vaikus ir suaugusiuosius geriau pažinti ir suprasti vieni kitus naudojant  psichodramos metodus. Psichodrama tai veiksmo metodas, padedantis geriau suprasti save, kitus bei siekti kokybiškesnių tarpusavio santykių. 

 
KADA: Lapkričio 29 d. (trečiadienis), 17-19  val.
KUR: Raseinių Atvira Jaunimo Erdvė, Maironio g. 7
SEMINARAS SKIRTAS:  visiems, kurie nori pagerinti savo santykius su vaikais.  Dalyvių skaičius ribotas.
MOKESTIS: 5 Eur (parama koordinavimo išlaidoms). Mokestis pervedamas į Lietuvos psichodramos draugijos sąskaitą: LT 427180 0000 0570 0607. Būtina išankstinė registracija! Pervestas dalyvio mokestis nėra grąžinamas.
 

Papildoma informacija ir registracija telefonu: +370 60122771. 

 
Šis seminaras yra tarptautinio psichodramos renginio "Atvira scena" dalis, kurio idėja yra pristatyti psichodramą, jos naudą ir taikymo galimybes.  Lietuva šiame renginyje dalyvauja jau penktąjį kartą!