Pažintinis psichodramos seminaras „Mokinių motyvacijos tyrinėjimas“

Vakar Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vyko psichodramos pažintinis seminaras „Mokinių motyvacijos tyrinėjimas“, kuriame dalyvavo skirtingų profesijų žmonės, besidomintys psichodramos metodu. Dalyviai atvažiavo su skirtingais lūkesčiais ir skirtingu nagrinėjamos problemos matymu. Užsiėmimo metu aktyvių pratimų pagalba kiekvienas galėjo išsakyti arba psichodramiškai parodyti savo nuomonę ir požiūrį, giliau panagrinėti mokinių motyvacijos ar demotyvacijos klausimą, to priežastis. Taip pat seminaro metu buvo psichodramiškai tyrinėjimi mokyklos vaidmuo skatinant mokinių motyvaciją, pedagogo galimybės sudominti mokinius. 

Dėkojame Lietuvos vaikų ir jaunimo centrui, dovanojusiam erdvę užsiėmimui. Širdingas ačiū Jūratei Janavičienei už bendradarbiavimą ir pagalbą. 

Šis seminaras yra tarptautinio psichodramos renginio "Atvira scena" dalis, kurio idėja yra pristatyti psichodramą, jos naudą ir taikymo galimybes įvairių sričių specialistams, tą pačią dieną organizuojant psichodramos seminarus įvairiose Europos šalyse.